Смерть від холоду

Країни Східної Європи охоплені сильним холодом та снігопадами, що призвело до загибелі близько 50 осіб, а також ускладнило транспортну ситуацію у цьому регіоні.

Країни Східної Європи охоплені сильним холодом та снігопадами, що призвело до загибелі близько 50 осіб, а також ускладнило транспортну ситуацію у цьому регіоні.

У Стамбулі випало майже 20 сантиметрів снігу, що вважається надзвичайним, тож міська влада оголосила червоний рівень тривоги. Турецькі авіалінії були змушені скасувати 184 рейси. 
У Польщі, Румунії, Болгарії та Сербії від переохолодження вже померло понад 30 людей, повідомило агентство Euronews. Найбільше людей замерзло у Польщі, де цими вихідними температура опустилася майже до мінус 30 градусів за Цельсієм. За словами польських синоптиків, нинішня зима стала найхолоднішою за всю історію спостережень. 
У Сербії від холоду загинуло троє людей, ще двоє вважаються зниклими безвісти. Через сильні снігопади в 14 сербських муніципалітетах оголошено надзвичайний стан. А в Болгарії, де морози сягають 25 градусів, від переохолодження померло п’ятеро людей. Більшість з них знайшли недалеко від їхніх осель, наголошує Euronews. У Румунії загинули чотири людини. До п’ятниці в країні оголошено підвищений рівень небезпеки. Очікується, що морози можуть досягти 30-градусної позначки. Хвиля сибірських холодів дісталася і до Чехії. Тут через холод і сильні снігопади обмежено рух потягів – у деяких місцях через мороз пошкоджено рейки. 
Також нагадаємо, що в останній декаді січня морози вдарили і в Україні. За даними міністерства з надзвичацних ситуацій, в Україні зареєстровано понад три десятки смертей від переохолодження, десятки людей госпіталізовані. Крім того, в багатьох українських містах фактично зупинилася торгівля – на морозі псуються овочі та фрукти, та й продавці просто не в стані витримувати такий холод. А великі торговельні мережі змушені витрачати додаткові кошти на перевезення городини та екзотичної садовини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8377 / 1.54MB / SQL:{query_count}