Переговори завершилися провалом

Триденні переговори іранської влади з делегацією МАГАТЕ щодо ядерної програми Ісламської республіки завершилися без видимих результатів.

Триденні переговори іранської влади з делегацією МАГАТЕ щодо ядерної програми Ісламської республіки завершилися без видимих результатів.

Сторони утрималися від докладних коментарів з приводу підсумків переговорів. 
Шість представників делегації МАГАТЕ за час свого візиту до Ірану так і не відвідали жодного ядерного об’єкта. Головна мета візиту представників Міжнародного агентства з ядерної енергії полягала в тому, щоб визначити, чи спрямована іранська ядерна програма на створення у перспективі ядерної зброї або ж вона переслідує винятково мирні цілі. 
Нагадаємо, що днями глава Пентагону Леон Панетта офіційно заявив, що Іран може створити ядерну зброю протягом одного року, а засоби її доставки – за два-три роки. Глава американського військового відомства особливо наголосив: “Для нас це – “червона риска”. Це також “червона риска” і для ізраїльтян. Тому в цьому питанні у нас спільні цілі”. Леон Панетта нагадав, що напередодні у зверненні до нації президент Сполучених Штатів Барак Обама наголосив, що США в жодному разі не допустять, щоб Іран створив власну ядерну зброю. Крім того, стало відомо, що Білий дім отримав рекомендації впливової організації “Bipartisan Policy Center”, в яку входять відставні генерали, розвідники та політики. “Сполучені Штати  повинні поставити перед Іраном чітку альтернативу: або він згортає свою ядерну програму, або вона буде знищена воєнними засобами, американськими чи ізраїльськими”, – таким є головний висновок рекомендацій “Bipartisan Policy Center”. Крім того, Обамі порадили вже зараз розпочати накопичення необхідних ресурсів для ведення бойових дій та перебазувати до іранського узбережжя потужне військово-морське угруповання. Фактично, йдеться про можливість воєнного вторгення за іракським сценарієм
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8446 / 1.53MB / SQL:{query_count}