Господар Берлінале

Щороку до столиці Німеччини з’їжджаються тисячі прихильників кіномистецтва, адже тут відбувається Берлінський міжнародний кінофестиваль, більш відомий як Берлінале. 

Щороку до столиці Німеччини з’їжджаються тисячі прихильників кіномистецтва, адже тут відбувається Берлінський міжнародний кінофестиваль, більш відомий як Берлінале. 

Сучасним же символом Берліна є ведмідь. Мандруючи містом, мало не на кожному кроці можна побачити різнокольорових ведмедів, біля яких полюбляють фотографуватися туристи. 
Загалом Берлін є найбільшим за кількістю мешканців і площею містом Німеччини і другим найбільш населеним містом ЄС після Лондона. 
Традиційно кожен, хто приїжджає у столицю Німеччини, проходить через  Бранденбурзькі ворота, споруджені ще у ХVІІІ ст. архітектором Карлом Готгардом Ланґгансом, які стали символом німецького об’єднання. На площі за ворітьми розташовані різноманітні атракціони. Зокрема, сівши в один із них, за 10 євро можна побачити Берлін з висоти пташиного польоту. Перед очима – захоплива та грандіозна картина! 
Звісно, кожен турист прагне побачити і Рейхстаг, у який можна потрапити до 22.00. Загалом Рейхстаг – найбільш відвідуваний парламент у світі. Протягом останнього десятиліття тут побувало понад 13 мільйонів осіб. Цікаво, що ця будівля стоїть на дубових балках. А ось для того, щоб встановити тут новий скляний купол вагою 1200 т, додали ще 12 масивних бетонних опор. Німці розповідають туристам про свій парламент дев’ятьма мовами і навіть оприлюднюють розпорядок сесійного тижня у Бундестазі. Відповідно, потрапити у німецький парламент можна під час засідань і безкоштовно.
Берлін – справжнє місто музеїв, радше музейних центрів. Зокрема, це Музейний острів, музей Боде, стара національна галерея і Пергамський музей. Так, на Музейному острові збереглись культурні цінності довоєнного Берліна. А ось національна галерея розміщена в будинку, схожому на давньоримський храм. Тут представлені різні художні течії – реалізм, імпресіонізм, дадаїзм, експресіонізм. І ще одна особливість берлінських державних музеїв – щочетверга, з 16.00 до 20.00, у них безкоштовний вхід. Також у Берліні є понад 2500 скверів, парків і місць відпочинку.
6162747724_e26e08906e.jpg 
bud.jpg 
koles.jpg 
TEZE 839.jpg
TEZE 902.jpg
verxst.jpg 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8200 / 1.55MB / SQL:{query_count}