Як швидко підбадьоритися на роботі

Від самого ранку людський мозок готовий до інтелектуальних навантажень.

Від самого ранку людський мозок готовий до інтелектуальних навантажень.

Проте уже між 15.00 та 17.00 людина відчуває занепад сил. Як пише сайт msn.com, замість кави, яку зазвичай вживають для підбадьорення, можна вдатися й до інших способів. 

1. Вправи
Часто втома спричинена сидінням у замкнутому приміщенні. Щоб компенсувати брак кисню, можна виконати таку вправу. Сидячи за столом, випряміть спину, зігніть руки в ліктях, кисті стисніть у кулак. Втягніть носом повітря, енергійно підніміть руки вгору, розкриваючи кисті й видихніть через рот.

2. Напій з гуараною
Одне зернятко гуарани містить у чотири рази більше кофеїну, ніж кавове зернятко. Тому один енергетичний напій з гуараною додає більше бадьорості, ніж кілька горняток кави. Найчастіше цю рослину додають у чай, а його екстракт використовується у спортивному харчуванні.

3. Жменя сухофруктів
Щоб енергії вистачило до вечора, потрібен легкий і смачний полудень. Замість солодощів, з’їжте, наприклад, жменю кураги. Цукор, який містять її плоди, швидко проникне в кров і активує запас внутрішніх сил. До того ж клітковина сухофруктів забезпечить відчуття ситості до вечері.

4. Шипучий вітамін
Щоб активізувати розумову діяльність, розчиніть у склянці води таблетку шипучого мультивітаміну або вітаміну С. Це поверне вам здатність концентруватися, зніме відчуття втоми. Вітаміни в такому вигляді швидко засвоюються, а тонізувальний ефект ви відчуєте вже через 15-20 хвилин!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7816 / 1.53MB / SQL:{query_count}