Міжнародні новини: телеграф

Повітряна війна

Іран. Місцеві військово-повітряні сили збили американський безпілотний літальний апарат, який порушив східний кордон країни. Як повідомляють іранські засоби масової інформації, збитий безпілотник типу RQ170 “Sentinel” зазнав незначних ушкоджень, і зараз ретельно вивчається фахівцями. У міжнародному контингенті під командуванням НАТО кажуть, що мова може йти про американський безпілотник, що минулого тижня зник у західній частині Афганістану, повідомило інформаційне аґентство “The Associated Press”. Чому літальний апарат опинився над іранською територією – американці не пояснюють. Так само незрозуміло, яким чином іранцям вдалося його збити, адже RQ170 “Sentinel” майже непомітний для радарів. Нагадаємо, що в липні Іран стверджував, що збив безпілотник над священним містом Ком неподалік ядерного дослідницького центру. Ще два “західних шпигунських апарати” іранські кораблі поцілили в січні над акваторією Перської затоки. 

Лазіка замість Тбілісі

Грузія. Міхаїл Саакашвілі оголосив про намір побудувати на березі Чорного моря нове місто під назвою Лазіка. Через 10 років Лазіка повинна стати другим за величиною містом у країні, в ньому житиме 500 тисяч людей. “Це місто стане головним торгово-економічним центром Грузії”, – заявив Саакашвілі. “Воно дасть нам можливість забути про бідність. Ми вже розпочали переговори з інвесторами з країн Азії та Європи”, – додав грузинський президент. 

Не вберегли корону

Мадагаскар. З музею в столиці Антананаріву була вкрадена корона місцевих королів. За інформацію, що дозволить виявити корону, уряд країни оголосив нагороду, сума якої, щоправда, не уточнюється. Мадагаскар засмучений – вкрадена корона була чи не єдиною згадкою про династію, що почала правити островом в Індійському океані у XVIII столітті. Наприкінці XIX століття Мадагаскар був анексований Францією та перетворений на колонію. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8724 / 1.53MB / SQL:{query_count}