Страхова медицина по-українськи

Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко пообіцяв, що вже з 2015 року в Україні впроваджуватимуть страхову медицину.

Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко пообіцяв, що вже з 2015 року в Україні впроваджуватимуть страхову медицину.

Міністр сподівається, що наступного року буде прийнятий закон про загальнодержавне обов’язкове медичне страхування, і після системного реформування галузі  почне впроваджуватися страхова медицина. Про це він повідомив під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації.
За словами міністра, МОЗ уже працює над впровадженням страхової медицини, але для цього потрібен час, щоб провести структурні перетворення в галузі, підготувати систему охорони здоров’я до роботи у нових економічних умовах, напрацювати стандарти та протоколи лікування. У пілотних регіонах відпрацьовується модель оновленої системи надання медичної допомоги, яка б була спроможна ефективно працювати у нових умовах.
Запровадження в Україні обов’язкового медстрахування, а також поновлення стандартів лікування голова Комітету з охорони здоров’я Європейської бізнес-асоціації Андрій Стогній назвав необхідними кроками для збільшення довіри до системи охорони здоров’я України та для зменшення фінансового тягаря пацієнтів та покращення доступності лікарських засобів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8559 / 1.53MB / SQL:{query_count}