Помічник у дитячому розвитку

Один зі способів – заняття з флористики

Один зі способів – заняття з флористики

 Поруч із шкільною прог­рамою діти радо зай­маються у різноманітних гуртках. Щоразу УДЮМКи міс­та для всіх охочих орга­нізовують різноманітні майстер-кла­си. Нещодавно клуб “Сонечко-1” (належить до УДЮМКу Шевченківського району) провів заняття із флористики.

“Поєднуючи різні рослинні матеріали, дитина удосконалює координацію своїх рухів, що впливає не тільки на розвиток мови і мислення, але й на нервову систему. Для діточок рослинність у поєднанні з фантазією компонування – це дуже корисне і до того ж захопливе заняття. Сподіваємося, що ті дві години були для діточок цікавими, а для когось, можливо, стали поштовхом до творення власних неповторних творів”, – каже педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району Львова Анна Сух.

Як наголошує керівник міського управління молоді, сім’ї та спорту Наталя Федорович, образотворче мистецтво – не тільки прекрасний спосіб самовираження, але й помічник у дитячому розвитку. 

“Хочемо навчити дитину творчо дивитися на все, що нас оточує, та виразити своє бачення світу і навколишніх речей. Творячи, дитина дає вихід своїм емоціям, у неї розвиваються образне мислення, уява, смак, почуття кольору та форми”, – зазначає Наталя Федорович.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8483 / 1.53MB / SQL:{query_count}