Реєстрація на ЗНО-2012

Через тиждень розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року

Через тиждень розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) затвердив графік проведення та перелік предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році. Реєстрація на участь у пробному тестуванні триватиме з 1 до 30 листопада цього року. До 20 грудня УЦОЯО має забезпечити розроблення тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО-2012, та здійснити їх переклад мовами національних меншин.

Отже, пробне тестування регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть 24 та 31 березня. Перша сесія відбудеться з української мови і літератури, біології, фізики та однієї з іноземних мов на вибір абітурієнта. Відповідно, на другій сесії абітурієнти матимуть змогу пройти пробне ЗНО з історії України, математики, хімії, географії та російської мови. 

Як відомо, відповідно до листа Міносвіти, молодь і спорту, зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році планують провести з 14 травня до 7 червня. Враховуючи кількість випускників у 2012 р., тестування з української мови і літератури, математики та історії України буде проведено у дві сесії. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8101 / 1.53MB / SQL:{query_count}