Вихідні з десятим “Золотим левом"

На ювілейний фестиваль приїдуть театри з України, Польщі, Чехії, Росії та Угорщини

 На ювілейний фестиваль приїдуть театри з України, Польщі, Чехії, Росії та Угорщини

Із 30 вересня до 2 жовтня у місті триватиме Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев на вулиці-2011”, який неабияк полюбили львів’яни та туристи. Організатори обіцяють, що фестиваль, який відбудеться уже вдесяте, буде цікавим і надзвичайно видовищним. 
“Такий захід є вкрай важливим для нашого міста з багатьох аспектів. На ці три фестивальні дні Львів перетворюється на велику сцену, де представники театрів різних країн мають унікальну можливість представити свою культуру, мистецтво”, – каже Андрій Вороновський, начальник управління культури та туризму міськради. 
“Хоча у нас є певні фінансові проблеми ще з попереднього року, ми не можемо не проводити “Золотого лева”. Адже це є масова подія, на яку приїжджає багацько людей зі всієї України й не тільки”, – зазначає директор, художній керівник театру “Воскресіння” Ярослав Федоришин. На його думку, вуличних фестивалів в Україні й у Львові, зокрема, повинно бути значно більше. На ювілейний фестиваль приїдуть театри з України, Польщі, Чехії, Росії та Угорщини.
Розпочнеться все з карнавальної ходи за участю театрів за маршрутом пл. Ринок – вул. Беринди – просп. Свободи – Оперний театр. Після цього протягом трьох днів на пл. Ринок та площі перед оперним театром відбуватимуться вуличні вистави від провідних театрів. Закінчиться захід виставою “Глорія”  театру “Воскресіння”. Це обновлена постановка, яку львів’яни ще не бачили, але театр з нею вже виступав у Білорусі та у Харкові на Днях Львова. Також у програмі “Золотого лева” – барабанне та вогняне шоу, вистава Львівської циркової студії. Також діятиме театр живих скульптур. 
За словами Ярослава Федоришина, було багато ініціативних театральних груп, які хотіли брати участь у фестивалі. Проте затверджували далеко не усіх, адже тематикою цьогорічного свята є театрально-карнавально-циркові вистави.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7446 / 1.54MB / SQL:{query_count}