У Яремче за гірським повітрям

Мабуть, немає сьогодні людини, яка б хоч раз в житті не була в Яремчому.

Мабуть, немає сьогодні людини, яка б хоч раз в житті не була в Яремчому.

Курортне містечко на Івано-Франківщині здавна славилося лікувальним повітрям, мінеральними джерелами та неперевершеною недоторканою гірською природою.
Сьогодні Яремче є ще й перлиною зеленого туризму на Прикарпатті. Влітку і зимою тут завжди багато туристів. Якщо раніше на території міста працювала мережа санаторіїв та будинків відпочинку, у яких, зокрема, успішно лікували туберкульоз, то сьогодні від цих закладів не залишилося майже нічого. На їхньому місці за високими парканами виросли сучасні котеджні містечка для сильних світу цього.
Тому ті, хто бував у Яремчому ще за часів зйомок тут музичного фільму “Червона рута” (1971 року), сьогодні місто не впізнають. Щось змінилося у гірший бік, щось у кращий. Багато що залишилося хіба на кіно- або фотоплівках та у людській пам’яті. 
Попри це, у Яремчому нині є де відпочити. Майже у кожній хаті гостинні ґазди радо приймають туристів, а вибір зелених садиб велетенський. Тут кожна людина підбере собі відпочинок на власний смак і гаманець. 
Яремче пропонує кінні та велосипедні екскурсії, мандрівки в гори, катання на лижах взимку, закупи на сувенірних базарах, яких у місті є аж три. Все це вкупі із чистим карпатським повітрям, ягодами, грибами, на які багатий цей край, дасть чималий заряд енергії кожному, хто відвідає Яремче.
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7830 / 1.54MB / SQL:{query_count}