Ярмарок вакансій для неповносправних

У четвер, 22 вересня, для людей із особливими потребами у Львівському міському центрі зайнятості відбудеться “Ярмарок вакансій”.

У четвер, 22 вересня, для людей із особливими потребами у Львівському міському центрі зайнятості відбудеться “Ярмарок вакансій”. У ньому візьмуть участь представники понад двадцяти підприємств, установ та організацій Львова, які пропонуватимуть близько ста вакансій за різними напрямами. Учасники матимуть змогу пройти співбесіду з працедавцями та отримати консультації фахівців центру зайнятості.
“Упродовж 8 місяців 2011-го за сприяння міської служби зайнятості було працевлаштовано 52 особи. Задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 44 особи проходили професійне навчання, шість осіб брали участь у тимчасових оплачуваних громадських роботах. Такі відвідувачі беруть активну участь у інформаційних семінарах, міні-ярмарках вакансій, які систематично проводять фахівці центру зайнятості”, – кажуть у відділі інформаційної роботи з працедавцями Львівського міського центру зайнятості. У рамках “Ярмарку вакансій” відбудуться семінари для людей із особливими потребами та тренінги для працедавців. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8026 / 1.52MB / SQL:{query_count}