Тут кожне слово дитини як свято

Громадська організація батьків і дітей із вадами слуху “Дзвін” святкує десятиріччя. Усі вихованці “Дзвону” вірять, що колись вони обов’язково будуть вчитися у звичайній школі, спілкуватимуться з друзями і житимуть повноцінним життям. Саме заради цього вже протягом десяти років наполегливо працюють лікарі, викладачі й самі діти.

Громадська організація батьків і дітей із вадами слуху “Дзвін” святкує десятиріччя

Усі вихованці “Дзвону” вірять, що колись вони обов’язково будуть вчитися у звичайній школі, спілкуватимуться з друзями і житимуть повноцінним життям. Саме заради цього вже протягом десяти років наполегливо працюють лікарі, викладачі й самі діти.
“За весь цей час більше сотні дітей пройшло курс реабілітації та зараз вчаться у загальноосвітніх школах. Багато наших випускників уже навчаються в університетах, отримують відмінні оцінки, живуть як звичайні діти”, – каже засновник громадської організації батьків і дітей із вадами слуху “Дзвін” Ярослава Лесів.
Для маленьких вихованців важка праця ще попереду. Зараз багато з них не розуміють, що спілкуватись не жестами, а звичайною мовою – це їхній квиток у майбутнє. Тому допомагають їм навчатись батьки. Понад 60 сімей майже щодня збираються разом у приміщенні Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, навчаються, ставлять концерти і вистави, відпочивають. Діяльність організації давно стала їхнім життям. І все це заради того, щоб показати батькам, які зіткнулись з такими ж проблемами, що це не вирок.
Щороку все більше діток із різноманітними вадами повноцінно адаптуються в суспільство. Нині понад 70 навчальних закладів мають неповносправних дітей. „Ми стараємось, щоб максимальна кількість навчальних закладів мали практику та можливість брати таких дітей у здорові колективи”, – зазначає головний спеціаліст управління освіти  міськради Любомир Войтович.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9004 / 1.54MB / SQL:{query_count}