Ярмарок спорту для юних львів’ян

У Львові 8 вересня федерації спорту об’єднаються заради однієї спільної мети – популяризації здорового способу життя

У Львові 8 вересня федерації спорту об’єднаються заради однієї спільної мети – популяризації здорового способу життя
Протягом трьох днів – 8 – 10 вересня – у місті триватиме Ярмарок спорту. Це масштабна акція, яка цьогоріч уже вдруге дає змогу молоді та дітям стати ближчими до спорту.
У приміщенні спортивного комплексу “Динамо” та на території парку ім. Б. Хмельницького спортивні федерації представлять понад 40 видів спорту. Серед них – танці, футбол, карате, дзюдо, стрільба з лука, фехтування, волейбол, бадмінтон, велоспорт, гірськолижний спорт, плавання, шахи, легка та важка атлетика, гімнастика, бокс, рукопаш-гопак, шейпінг, йога, східні єдиноборства, кунг-фу, кік-боксинг, регбі, п’ятиборство тощо.
“Цікавим не лише для молоді, а й для дорослих може стати флорбол. Для України ця гра ще зовсім нова, тому увага до неї більша, ніж до традиційних видів спорту. Флорбол порівнюють із хокеєм без льодового майданчика. А замість шайби тут використовують м’яч”, – каже директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міськради Олег Березюк.
Цього року молодь зможе не лише спостерігати за презентаціями спортсменів, а й сама спробувати все на майстер-класах.
“Ми впевнені: від такої пропозиції не зможе відмовитись ніхто. Головне – дітям варто прийти у зручному спортивному одязі. На ярмарку можна буде ознайомитись із діяльністю спортивних клубів, поспілкуватись із керівниками та тренерами, отримати буклети з інформацією про спортивні секції. Зокрема в суботу, 10 вересня, на майданчику для флорболу в парку ім. Б. Хмельницького відбудеться дуже цікавий поєдинок між федераціями дзюдо та айкідо йосінкан”, – каже президент Львівської обласної федерації дзюдо Віталій Загайний.
Молодь, яка відвідає Ярмарок спорту, зможе обрати собі не лише хобі, а й майбутній фах. Цього року в цьому всім охочим допоможе Львівський університет фізичної культури.
Для спортсменів-почат­ківців дуже важливо бачити приклади для наслідування, результати яких надихають до наполегливої праці. Саме тому організатори запросили до участі в ярмарку багато знаменитостей, зокрема Андрія Гусіна та Дениса Силантьєва. Приїзд інших спортсменів тримають у таємниці.
До речі, час проведення ярмарку обрали невипадково. Навчальний рік у спортивно-юнацьких школах та спортивних клубах розпочинається у жовтні. Тому вересень – це час, щоб тренери могли заангажувати дітей саме в їхню секцію.
Велика роль у цій події належить батькам. Їхній обов’язок – прийти на ярмарок разом із дитиною, допомогти їй у виборі та заохочувати цікавість. Варто погодитись: спорт – це значно краще і корисніше заняття у вільний час, ніж комп’ютерні ігри.
Цьогоріч Ярмарок спорту став можливим завдяки великому бажанню та спів­праці федерацій спорту, батьків, учителів фізкультури та львівських підприємців. Організатори акції хочуть подолати планку в 10 тисяч учасників, що ще раз підтвердить тезу про здорове майбутнє нашого міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9091 / 1.55MB / SQL:{query_count}