Вступити у виш без ЗНО

Міністерство освіти надало роз’яснення щодо категорій осіб, які можуть скористатись можливістю вступити до вищих навчальних закладів без урахування результатів тестування зовнішнього незалежного оцінювання

Міністерство освіти надало роз’яснення щодо категорій осіб, які можуть скористатись можливістю вступити до вищих навчальних закладів без урахування результатів тестування зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до умов прийому до вишів України, право обирати схему вступу можуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 р. та раніше; громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном; особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди).

Ці особи мають право вибору – вступати або за сертифікатами 2008, 2009, 2010 та 2011 років, або через  вступні іспити. Можна також одночасно подавати результати тестування і складати вступні іспити.

Відповідно до умов прийому, право брати участь у конкурсі за результатами тільки вступних іспитів із конкурсних предметів у виші мають: військовослужбовці ЗСУ; громадяни, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вишу; особи, які мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8378 / 1.53MB / SQL:{query_count}