Який темперамент у вашої малечі?

Його можна визначити за поведінкою

Його можна визначити за поведінкою

Психологи виділяють чотири голов­ні темпераменти у людини. Це холеричний, сангвінічний, флегматичний і меланхолійний. Проте в чистому вигляді темперамент трапляються украй рідко. Найчастіше в кожній дитині поєднуються риси різних типів, і говорити можна лише про переважання тих або інших якостей, інформує сайт dytyna.info. 

Властивості нервової системи – сила, рухливість, урівноваженість – достатньо чітко виявляються в зовнішній поведінці. Відповідно, можна визначити тип дитини за поведінкою. Діти зі сильним типом нервової системи можуть порівняно довго і напружено працювати або бавитися. У них зазвичай високий емоційний тонус, стійка – у межах вікових можливостей – увага, хороша здатність орієнтуватися в незвичній ситуації. Ці діти можуть порівняно швидко переключатися на новий вид діяльності, у них високий темп та інтенсивність роботи.
Діти зі слабким типом нервової системи, навпаки, частіше мляві, повільні у всіх діях. Вони поволі включаються в роботу, довго переключаються і відновлюються. Темп та інтенсивність їх діяльності також невисокі. Слабкість та інертність нервової системи можуть бути спадковими, але їх причиною може бути і поганий стан здоров`я, і перевтома, і емоційні стреси.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8224 / 1.53MB / SQL:{query_count}