Львівська облрада хоче здешевити кредити для села

Постійна комісія з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради ухвалила рішення внести у порядок денний сесії чергової Львівської обласної ради питання про затвердження Програми фінансової підтримки агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік

Постійна комісія з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради ухвалила рішення внести у порядок денний сесії чергової Львівської обласної ради питання про затвердження Програми фінансової підтримки агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Ця програма визначає порядок використання коштів, які планують виділити у 2011 році з обласного бюджету, для часткової компенсації відсоткової ставки за залученими підприємствами агропромислового комплексу у банках кредитами, використаними на пріоритетні напрями розвитку агропромислового комплексу. На реалізацію цієї програми планують виділити з обласного бюджету у 2011 році 3 млн 100 тис. грн. 

Комісія винесе на розгляд сесії ще дві програми. Це, зокрема, Програма підтримки виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу на 2011 рік та Програма розвитку м’ясного і молочного скотарства та свинарства на 2011 рік. Нагадаємо, що чергова, дев’ята, сесія Львівської обласної ради відбудеться 5 липня.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.53MB / SQL:{query_count}