Зацікавити молодь до науки

У Львові з 28 до 30 квітня триватиме Фестиваль освіти та науки, в якому візьмуть участь близько 8 тисяч школярів, студентів та науковців

У Львові з 28 до 30 квітня триватиме Фестиваль освіти та науки, в якому візьмуть участь близько 8 тисяч школярів, студентів та науковців. Упродовж  трьох днів заходу у Львівському палаці мистецтв відбудеться представлення найцікавіших та найоригінальніших проектів, експозицій, науково-дослідних розробок львівських вищих навчальних закладів міста, лекції, семінари та “круглі столи” для науковців, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

“Фестиваль науки – унікальна подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені оригінальні інноваційні проекти у різних галузях, науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси”, – каже завідувач сектору інвестиційних проектів департаменту економічної політики Львівської міської ради Іван Дмитрасевич.

Мета акції – згуртувати провідних науковців міста задля ефективного розвитку інноваційної системи міста, а також заохотити молодь до здобування наукових знань.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8317 / 1.53MB / SQL:{query_count}