Нова книга для незрячих дітей

У рамках соціального проекту “Доторкнутися до слова” підготовлено вже третю книжку сучасної дитячої прози шрифтом Брайля для незрячих

У рамках соціального проекту “Доторкнутися до слова” підготовлено вже третю книжку сучасної дитячої прози шрифтом Брайля для незрячих. Це буде “Таємниця старої обсерваторії” Олеся Ільченка, яка вийде у видавництві “Грані-Т” кількістю 200 примірників.

“Для мене поява книги “Таємниця старої обсерваторії”, виданої шрифтом Брайля, можливо, найбільш зворушлива і значуща подія у моїй письменницькій діяльності. Проблеми дітей із особливими запитами близькі й зрозумілі мені. Моя бабуся, чудовий педагог, усе життя пропрацювала в школі-інтернаті для сліпих дітей. Я, ще школярем, бував у неї на роботі, заходив до цієї школи й навіть спілкувався із вихованцями інтернату. Чи сподобається новим читачам моя книга? Сподіваюся на це. А їм усім зичу зустріти в житті добрих людей”, – каже письменник Олесь Ільченко.

Дві попередні книги – “Прибулець із країни Нямликів” Лесі Вороніної та “Життя видатних дітей” Ірен Роздобудько вже безкоштовно надіслані у понад 80 закладів для незрячих дітей.

“Незрячі читають куди більше, ніж зрячі, з цілком зрозумілих причин: їм недоступні або менш доступні альтернативні джерела інформації (інтернет, газети, журнали). А дітям доводиться перечитувати книжки, видані ще в Радянському Союзі, адже нового нічого не друкують”, – каже директор Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського Юрій Вишняков.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7710 / 1.53MB / SQL:{query_count}