Львівські дитячі таланти

Із 7 до 9 квітня вперше у Львові  у Палаці мистецтв відбувається Ярмарок дитячого дозвілля, учасниками якого були понад 200 різних гуртків із 39 центрів дитячої творчості

Із 7 до 9 квітня вперше у Львові  у Палаці мистецтв відбувається Ярмарок дитячого дозвілля, учасниками якого були понад 200 різних гуртків із 39 центрів дитячої творчості. Ознайомитися з різноманітними гуртками, клубами, ансамблями чи вокальними колективами можна було не лише у боксах, де центри дитячої творчості представляли таланти своїх вихованців, але й на трьох сценах. “Діти – наше майбутнє. Те, що сьогодні зможемо зробити для них, вони зрозуміють лише через кілька років. У Львові є багато можливостей для того, щоб розвивати та виховувати дітей, ми пропонуємо їх громаді міста, щоб вона знала про ці можливості, була успішною. Сподіваюся, що батьки, бабусі та дідусі прийшли з дітьми, щоб подивитися навколо і щоб дитина вибрала те, що їй цікаво, чого вона хоче навчитися”, – сказав директор департаменту “Адміністрація міського голови” ЛМР Олег Березюк.

Спеціально для мешканців міста Львівська міська рада систематизувала корисну інформацію та опублікувала її у “Довіднику дитячого дозвілля”.

У виданні розміщена інформація про позашкільні навчальні заклади, дитячі гуртки, клуби, секції, студії, в яких дитина може ефективно проводити вільний час та розкривати свої таланти. У довіднику можна ознайомитися з танцювальними колективами, вокальними ансамблями, театральними, образотворчими, технічними, еколого-натуралістичними, краєзнавчими, туристичними та іншими гуртками, які діють у Львові. Особливість цього довідника в тому, що, крім контактної інформації, батьки зможуть дізнатися, з якого віку приймають дітей та коли можна записуватися в гурток. Видання розповсюджуватимуть безкоштовно.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7991 / 1.54MB / SQL:{query_count}