Нова аудіокнига Блаженнішого Любомира

Першу аудіокнигу Бла­женнішого Любимира з нової аудіотрилогії “Суспільство” презентуватимуть у час Вознесіння Христового, повідомив керівник департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців

Першу аудіокнигу Бла­женнішого Любимира з нової аудіотрилогії “Суспільство” презентуватимуть у час Вознесіння Христового, повідомив керівник департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців.

До нової аудіотрилогії Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ у 2001 – 2010 роках, під загальною назвою “Суспільство” увійдуть книги “Суспільство і влада”, “Суспільство і бізнес”, “Суспільство і закон”.

Робота над першою аудіокнигою духовного лідера греко-католиків із серії “Суспільство” розпочалася незадовго після відходу Блаженнішого Любомира від уряду Церкви. Наприкінці лютого було здійснено студійний запис звукової книги. Зараз провадиться технічна робота над виданням. Як і попередні аудіовидання Блаженнішого Любомира, нова звукова книга укладена у формі запитань та відповідей. У першій книзі “Суспільство і влада” співрозмовником духовного лідера Церкви виступила народний депутат України і відомий блогер Леся Оробець.

“Основний задум книги – донести сьогоднішнім українським політиками (і тим, хто їх замінить) християнський погляд на державне управління, щодо служіння і жертовності задля блага свого народу”, – розповіла у своєму блозі на “Живому журналі” співрозмовниця Блаженнішого Любомира.

Під час підготовки до запису Леся Оробець запропонувала долучитися до книги своїми запитаннями усім охочим. Запитання від інтернет-друзів, які здобули найбільше підтримки у всесвітній мережі, співавторка книги озвучила Блаженнішому Любомиру під час запису.

“Мабуть, мені як політикові не слід такого писати, проте я не знаю жодного іншого сучасника, хто б міг претендувати на звання морального авторитета нації. Хіба ще Ліна Костенко”, – написала Леся Оробець.

Нагадаємо, що до першої аудіотрилогії Блаженнішого Любомира увійшли звукові книги “Дорога до себе”, “Дорога до ближнього” та “Дорого до Бога”.

Перша аудіокнига Блаженнішого Любомира з цієї серії під назвою “Дорога до себе” побачила світ у січні 2009 року. Передмову до цієї книги записав відомий публіцист і правозахисник Мирослав Маринович, а пи­тання тодішньому Главі УГКЦ поставили журналісти Євген Глібовицький та Дмитро Крикун.

Другу аудіокнигу під назвою “Дорога до ближнього” презентували торік у квітні. Розмову з Блаженнішим Любомиром провадив відомий український журналіст, гендиректор телеканалу ТВі Микола Княжицький. Вступне слово до другої аудіокниги виголосила народна артистка України Ніна Матвієнко.

У третій книзі “Дорога до Бога” із Блаженнішим Любомиром розмову провадила відома українська журналістка, редактор відділу “Церква” тижневика “Дзеркало тижня. Україна” Катерина Щоткіна. Передмову до останньої аудіокниги цієї серії записав в’язень сумління і публіцист Євген Сверстюк.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8288 / 1.55MB / SQL:{query_count}