Творчість неповносправних Львова

У Львові з 16 до 22 травня уже вдруге відбудеться Тиждень творчості людей із особливими потребами. Його ідея – представити різні види творчості неповносправних людей

У Львові з 16 до 22 травня уже вдруге відбудеться Тиждень творчості людей із особливими потребами. Його ідея – представити різні види творчості неповносправних людей. Минулого року вперше було проведено різноманітні фестивалі, виставки, презентації, майстер-класи, семінари, навчання, які показували діяльність людей з особливими потребами.

У Львові вже не перший рік проводять соціальні та культурні заходи, які презентують творчість неповносправних, однак через їх невеликий масштаб, незначні ресурси на реалізацію про них знає доволі невелика кількість населення міста Львова, і тому такі заходи здебільшого мають внутрішній ефект (для учасників). За умови поєднання зусиль багатьох організацій постає можливість втілення у життя ініціативи, яка матиме реальний вплив на розвиток творчості людей з особливими потребами, творчих методів роботи з ними та сприятиме формуванню позитивної думки громадськості Львова щодо неповносправних. У майбутньому така ініціатива може стати традиційним заходом, що приверне до себе увагу учасників, партнерів та спонсорів.

У рамках Тижня творчості заплановано провести міжнародний театральний фестиваль, міжнародну виставку художніх робіт, фотовиставку, присвячену творчості неповносправних, презентації їхніх поетичних та прозових збірок, інтеграційні зустрічі, семінар для спеціалістів із питань освіти в галузі арт-терапії та театротерапії, навчання та майстер класи для спеціалістів, фотоконкурс для молоді, покази тематичних фільмів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8158 / 1.53MB / SQL:{query_count}