В очікуванні Патріарха

За повідомленням прес-служби УГКЦ, вірні матимуть можливість духовно долучитися до урочистостей завдяки інтернет-трансляції Чину інтронізації

За повідомленням прес-служби УГКЦ, вірні матимуть можливість духовно долучитися до урочистостей завдяки інтернет-трансляції Чину інтронізації. Тривають домовленості щодо можливості телевізійної трансляції на українських каналах.

Поки медійники і релігієзнавці губляться в здогадках щодо особи, яка очолить УГКЦ, РІСУ оприлюднила результати закритого голосування, в якому читачі мали можливість висловити свою думку з цього приводу та побажання до нового Глави. Майже півсотні його учасників назвали 15 імен кандидатів.

Найбільше голосів набрав єпископ-помічник Глави УГКЦ владика Богдан (Дзюрах) – 39. На другому місці ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк – 27 голосів.

3 і 4 місця поділили архієпископ Львівський Ігор (Возьняк) й апостольський адміністратор вакантного осідку Апостольського екзархату для українців візантійського обряду у Великобританії єпископ Гліб (Лончина) – по 15 голосів. Слідом за ними: єпископ-помічник Львівський владика Венедикт (Алексійчук) – 12 голосів, єпископ-помічник Київської архієпархії Йосиф (Мілян) – 10 голосів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8189 / 1.53MB / SQL:{query_count}