Розвинути таланти

Львів розвиває творче мислення дітей. Маленьких львів’ян учитимуть мистецтва колажу та бісероплетіння

Львів розвиває творче мислення дітей. Маленьких львів’ян учитимуть мистецтва колажу та бісероплетіння. УДЮМК Франківського району та дизайн-студія “Дивосвіт” цього тижня влаштовують майстер-класи для всіх охочих. Перше заняття присвячене мистецтву колажу і відбудеться 15 березня, о 15.30, за адресою вул. Наукова, 76, у приміщенні дизайн-студії “Дивосвіт”. Діти вчитимуться створювати власні композиції з різних технічних матеріалів, домальовуючи їх тушшю чи аквареллю.

“Цим заходом хочемо розвинути фантазію та художній смак у дітей, допомогти їм проявити здібності та прищепити любов до мистецтва. Навчаючи дітей створювати композиції, не лише стимулюємо творчий потенціал учнів, але й можемо показати техніку колажу”, – ка­же директор УДЮМК Франківського району Львова управління сім’ї, молоді та спорту Роман Кладько.

Відтак у четвер дизайн-студія “Дивосвіт” проводитиме наступний майстер-клас, на якому вчитимуть виготовляти прикраси з бісеру. Початок майстер-класу – о 15.30. Організатори запрошують усіх охочих взяти в ньому участь, інформує прес-служба мерії.

“Кожна дитина народжується неповторною, оригінальною, здіб­ною і відкритою для творення. А те, якою вона виросте, залежить від нас – дорослих, які дають або не дають дитині можливість розвиватися. У кожному гуртку робимо все можливе, щоб ті майже чотири тисячі дітей, які відвідують наші гуртки, отримували якнайширші можливості самовдосконалення”, – каже керівник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради Наталка Федорович.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8436 / 1.53MB / SQL:{query_count}