Ярмарок дитячого дозвілля шукає волонтерів

У Львові триває набір та підготовка волонтерів до Ярмарку дитячого дозвілля, який відбудеться 7 – 9 квітня. Упродовж березня для усіх охочих взяти участь у заході тривають спеціальні зустрічі-навчання

У Львові триває набір та підготовка волонтерів до Ярмарку дитячого дозвілля, який відбудеться 7 – 9 квітня. Упродовж березня для усіх охочих взяти участь у заході тривають спеціальні зустрічі-навчання, на яких можна дізнатися про напрямки роботи та особливості проведення ярмарку.“Усі охочі можуть долучитися до популяризації активного, цікавого та пізнавального дозвілля та стати волонтерами. Під час ярмарку волонтери роздаватимуть інформаційну продукцію, проводитимуть опитування відвідувачів, допомагатимуть із проведенням екскурсій для школярів, слідкуватимуть за роботою показових майданчиків”, – розповідає представник організаційного комітету Ольга Каспришин.

Для того, щоб стати волонтером, потрібно звернутися в управління внутрішньої політики Львівської міськради (кабінет 215в) або за телефоном 297-58-10. Участь у заході візьмуть міські будинки дитячої та юнацької творчості, УДЮМКи, обласні центри, приватні студії та дитячі клуби. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть подивитися показові виступи хореографічних та вокальних колективів, взяти участь у мистецьких майстер-класах, дізнатися про осередки дитячої творчості з виставкових стендів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9336 / 1.53MB / SQL:{query_count}