Президент запевнив: влада не тисне на ФФУ

Упродовж минулого року Україна ліквідувала відставання у підготовці до Євро-2012 і не втратить права на проведення турніру у зв’язку з конфліктом навколо Федерації футболу України

Упродовж минулого року Україна ліквідувала відставання у підготовці до Євро-2012 і не втратить права на проведення турніру у зв’язку з конфліктом навколо Федерації футболу України. Про це в інтерв’ю польським ЗМІ заявив Президент України Віктор Янукович, повідомляє “Укрінформ”.

“Я не хочу, щоб Україну позбавили права на організацію Євро-2012. Конфлікт навколо ФФУ можна розв’язати, відкладаючи обговорення внутрішніх проблем у федерації до наступного року”, – сказав він.

“Хочу запевнити, що органи влади не чинили на ФФУ політичного тиску”, – додав Янукович.

Глава держави додав, що обговорював це питання з президентом ФФУ Григорієм Суркісом і сказав йому, що це справа федерації, тому влада не втручатиметься.

Нагадаємо, 28 січня УЄФА, підтримуючи позицію ФІФА, надіслало листа до ФФУ  з вимогою вжити необхідних заходів та надати підтвердження того, що в Україні припинилися процеси втручання представників державних органів влади у діяльність національної федерації. Якщо цього не буде зроблено, погрожують призупинити членство ФФУ в складі ФІФА, а відтак, “проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним”. Рішення з цього питання буде прийнято 4 лютого

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7974 / 1.53MB / SQL:{query_count}