У суботу українських шанувальників боксу очікує чудове видовище

12 липня в Гамбурзі на Color Line Arena Володимир Кличко проведе черговий захист титулу чемпіона світу за версіями ІBF і WBO з обов'язковим претендентом за версією WBO Тоні Томпсоном.

12 липня в Гамбурзі на Color Line Arena Володимир Кличко проведе черговий захист титулу чемпіона світу за версіями ІBF і WBO з обов'язковим претендентом за версією WBO Тоні Томпсоном.

Український боксер вже закінчив головний етап підготовки до двобою. Насичені спаринг-сесії (більш ніж 110 повноцінних раундів) відбулися без будь-яких затримок та травм. Серед спаринг-партнерів, які допомагали Володимиру готуватися до поєдинку з Томпсоном, варто виділити досвідченого 33-річного Ті-Джей Едварда "Top Dog" Вілсона (12-2, 8 КО), зріст - 201 см, та 36-річного Джонатана Хагглера (18-3, 13 КО), зріст - 193 см.

Цікаво, чи не вперше суперник Володимира не висловив бажання нокаутувати Кличка. За словами Томпсона, він надіється на перемогу за підсумками 12 раундів. Звертаючись до Кличка, Тоні сказав, що він збирається бити суперника протягом  всіх 12 раундів. "Я маю намір бути жорстким - саме це вирішить результат бою. Зараз Кличко перебуває на вершині. Я хочу зайняти його місце", - зазначив Томпсон.

Американець, якому 18 жовтня виповниться 37 років, провів на професійному ринзі 32 бої й одержав 31 перемогу (з них 19 - нокаутом). У своєму останньому двобої Томпсон нокаутував німця Луана Красничи й став офіційним претендентом на титул WBO у важкій вазі.

Щодо Володимира, то він, як завжди, ставиться до суперника з повагою: "Я очікую від Томпсона навіть більшого, ніж він може. Йому 36 років, це не той вік, коли все можна почати спочатку. Це його шанс у житті, я знаю, що він не хоче його втратити. Томпсон пообі­цяв, що він не буде, як Ібрагімов, відходити назад і намагатиметься дати мені гідну відсіч. Я дуже на це сподіваюся. Плин бою не залежить від мене одного. Активність мого суперника буде викликати активність і з мого боку."

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8388 / 1.54MB / SQL:{query_count}