Реєстрацію на «Ігри Нескорених» продовжили до 21 березня

У квітні на Львівщині відбудеться національний відбір. У вересні у Німеччині на Invictus Games – 2023 Україну представлятиме команда з 24 спортсменів

У Міністерстві у справах ветеранів України продовжили приймання заявок на участь у всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених». Зареєструватись для участі у відборі до національної збірної команди на порталі «Е-ветеран» можна до 21 березня включно.
Відбір відбудеться у Львові наприкінці квітня на п’яти локаціях. Впродовж двох змагальних днів до складу національної збірної відберуть 24 спортсмени з-поміж військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Учасники відбору змагатимуться в дев’яти видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велоспорт, веслування в приміщенні (на тренажері), паверліфтинг, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.
«Національний відбір «Ігор Нескорених» Львівщина прийматиме вперше. Двічі в нашій області були регіональні відбори, є досвід і практика. Національний відбір – це відповідальний та іміджевий захід для Львова та Львівщини. Тож маємо провести його якнайкраще», – розповідав «Львівській Пошті» керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. Регіональні відбори проводили у Львові на стадіоні СКА. 
На основі всеукраїнських відбіркових змагань й сформують склад національної збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях Invictus Games – 2023, які відбудуться 9 – 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі.
«Цього року на «Іграх Нескорених» Україну представлятиме команда з 24 спортсменів – приймаємо заявки, маємо дуже талановитих кандидатів. На сьогодні це 126 заявок. Щоб кожен, хто хоче представити Україну на міжнародній арені, отримав такий шанс, ми продовжили приймання заявок. Це час для тих, хто не встиг зареєструватись через повітряні тривоги, відсутність електроенергії, не встиг отримати довідку від спортивного лікаря, все ж подати заявку», – зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. 
Щоб подати заявку необхідно авторизуватись за допомогою КЕП або через BankID чи застосунок Дія. «Заповнення аплікаційної форми займе не більше п’яти хвилин: вам необхідно вказати свої ідентифікаційні та контактні дані, обрати вид спорту, вказати свої фізичні характеристики (вага та рука, що домінує) і розмір одягу, щоб ми підготували для вас спортивну форму, – зазначають у Мінветеранів. – Також необхідно додати до заявки висновок ВЛК, МСЕК або інші первинні документи, що засвідчують поранення/травму/хворобу внаслідок бойових дій; довідку від лікаря спортивної медицини (аби впевнитись, що заняття обраним вами видом спорту не заподіють шкоди здоров’ю); військовослужбовці також додають довідку про те, що вони проходять військову службу (будь-який документ про проходження служби у військовій частині)».
Як отримати довідку від спортивного лікаря – дивіться за посиланням.
Участь у відборі можуть взяти особи, які отримали поранення/травму/хворобу під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій: військовослужбовці, ветерани війни, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах.
Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером: +38 (063) 230-23-25.

«Ігри Нескорених» – це міжнародні спортивні змагання, започатковані у 2014 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених ветеранів війни за допомогою занять адаптивними видами спорту в оточенні побратимів, друзів та членів родин. 
Україна бере участь в «Іграх Нескорених» з 2017 року. Попри широкомасштабну збройну агресію рф, українська збірна у складі 19 спортсменів була учасником в «Іграх Нескорених – 2022», які відбувалися у Гаазі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8575 / 1.57MB / SQL:{query_count}