Мовчання – золото

Скандальний Віктор Леоненко договорився до звільнення

Здається, що окремі колишні й теперішні спортсмени, попри широкомасштабну війну після 24 лютого з росією, й далі не розуміють, що спорт не може бути поза політикою. Спортсмени, а надто відомі спортсмени, є кумирами та модераторами думок суспільства. Тому промовляти мантру про аполітичний спорт, мовляв, російські спортсмени не винні, це все путін, зовсім не правильно. Навіть огидно.
Шкода, що це розуміють не всі українські спортсмени. Один з таких – легендарний форвард київського «Динамо» та збірної України, а донедавна футбольний експерт телеканалу «Футбол», уродженець російського міста Тюмень Віктор Леоненко. 
Керівництво телеканалу «Футбол» вирішило розпрощатися з Віктором Леоненком після підтримки російських спортсменів та відправити його вслід за російським кораблем.
«Всі висловлювання Леоненка у цьому інтерв’ю – це лише його позиція. На тлі zігуючих спортсменів Росії, виправдовувати їхню мовчазну позицію – це за межею цинізму. Канал «Футбол» після цього інтерв’ю закінчив співпрацю з Віктором Леоненком», – написав директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов на своїй фейсбук-сторінці.
Нагадаємо, Віктор Леоненко заявив, що російські спортсмени не винні у тому, що мовчать.
«Не вважаю, що спортсмени у чомусь винні. Що з нас брати? У Росії за слова можна одразу у в'язницю сісти. Тут усе зрозуміло. Тому я спортсменів особливо й не засуджую, тому що багато хто мовчить через те, що можна отримати строк. Ми – мирні люди, хіба що Алієв може з автомата постріляти, і я не впевнений. Але він лайки робить, хоч я лайки не люблю», – заявив Леоненко.
Водночас колишній спортивний директор «Минаю» Михайло Кополовець, емоційно прокоментував слова ексфутболіста Віктора Леоненка, який не вважає, що не треба карати російських спортсменів за вторгнення армії Росії в Україну.
«С*, що ж ти за ган* такий кінчений. Х** безхребетне. «Спорт поза політикою». Вітю, ти взагалі й* на голову? Тисячі наших людей гинуть, а ти за спортсменів переживаєш. Моя тобі порада: п* за кораблем і ніколи не повертайся. І Луческу прихопи, він також «спорт поза політикою», – написав Кополовець в одній із соціальних мереж.
Сам Леоненко не вбачає проблем у звільненні.
«Чи знаю, що Денисов мене звільнив з телеканалів «Футбол»? Я хотів би почути це від нього особисто, а не від друзів. Інтерв'ю, на яке він посилається, найімовірніше є відмазкою. На телеканалі «Футбол» зараз усіх розганяють. Думаю, що я просто потрапив під скорочення. Денисов придумав причину через інтерв'ю, хоча міг мені зателефонувати і все сказати. Я люблю відвертість.
Я казав, що російські спортсмени не винні та їх не потрібно дискваліфікувати. Я можу й зараз це сказати. Будь-яка нормальна людина розуміє, що вони нічого не вирішують. Спорт – інструмент російської пропаганди? Ні! Вони можуть відсидіти багато років за слова. У цьому плані я розумію спортсменів.
Чи повернусь на телеканал «Футбол» у майбутньому? Я ні на кого не тримаю зла. Щодо Денисова, я просто зроблю висновки. Не забувайте, хто з нас великий – я, а не Денисов! У мене на телеканалі з усіма були дружні відносини. Я не маю ворогів
Я точно не пропаду. Буду думати. Не здивуюсь, якщо мені вже зараз почнуть дзвонити щодо роботи. На телебачення поки що не хочу. Найімовірніше буду консультантом у клубі, і, гадаю, що не в одному».
Як бачимо, перш ніж щось говорити, треба думати. А отже, Віктор Леоненко разом зі своїми котами може сміливо відправлятися услід за російським кораблем на свою історичну батьківщину – Тюмень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8604 / 1.55MB / SQL:{query_count}