Львівщина спортивна2020: рекордна кількість заходів

Цього року Львівщина прийматиме рекордну кількість спортивних заходів всеукраїнського, європейського та світового масштабу. Це, зокрема, 137 заходів з олімпійських видів спорту, інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Відтак, упродовж 2020-го на Львівщині відбудеться понад 30 всеукраїнських та міжнародних заходів з кульової стрільби та приблизно 20 заходів з велосипедного спорту. У лідерах за кількістю заходів також регбі – 10 подій. Серед зимових олімпійських видів спорту варто виокремити гірськолижний спорт – 11 заходів та біатлон – 8 подій.
З неолімпійських видів спорту відбудеться майже сотня заходів.
Наголосимо, що цьогоріч у травні Львівщина вперше прийматиме Кубок Європи з спортивних танців серед професіоналів з латиноамериканської та європейської програми. Ще однією новинкою весни стануть Міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах OPEN UKRAINE. У розпал літа Львівщина прийматиме Чемпіонат України з петанку. Восени на водойми Львівщини з’їдуться найкращі рибаки з усього світу на Чемпіонат світу з ловлі коропа.
Ще 12 спортивних заходів відбудуться серед ветеранів, зокрема 7 подій з олімпійських видів спорту та 5 з неолімпійських. Для людей з інвалідністю цьогоріч відбудеться 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких реабілітаційно-спортивних зборів.
З повним переліком заходів можна ознайомитись за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7895 / 1.53MB / SQL:{query_count}