З думкою про Токіо

Відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх

Вчора, 11 лютого, в столиці України під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо повідомляє офіційний сайт НОК України.
Участь в засіданні взяли члени Оргкомітету, представники Міністерств та відомств, національних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, народні депутати України, Національного комітету спорту інвалідів України.
«Наше завдання - найкращим чином забезпечити підготовку національних Олімпійської та Паралімпійської збірних для участі в літніх Іграх в Токіо. Високі результати наших спортсменів стануть наочним свідченням тієї якісної трансформації, яка відбувається в Україні», - наголосив Олексій Гончарук.
Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський проінформував присутніх про бачення щодо можливих реформ спорту, підтримки спорту вищих досягнень, розвитку масового спорту, а також зупинився на питаннях підготовки, які потребують окремої уваги та підтримки Уряду.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка у своєму виступі відзначив, що Олімпійські ігри-2020 дійсно стануть рекордними за багатьма показниками: у кількості видів спорту та дисциплін (кількість видів спорту збільшена з 28-ми до 33-х, кількість дисциплін збільшена на 15), відповідно, у кількості комплектів медалей (339 комплектів нагород) та кількості учасників (понад 11 тисяч спортсменів).
Разом з тим, за його словами, Олімпійські ігри в Токіо стануть дуже непростими. Так, кваліфікаційна система відбору на наймасштабніший спортивний захід Планети в багатьох видах спорту зазнала змін і вибороти право участі в Олімпійських іграх, завоювавши олімпійську ліцензію, стало набагато складніше.
На сьогоднішній день 82 українських спортсмени вибороли ліцензії у 15 видах спорту, а кваліфікаційний відбір на Ігри триватиме до червня поточного року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8166 / 1.55MB / SQL:{query_count}