Катарська нескінченність

ЧС-2022 отримав свою емблему

Цього тижня в Катарі була представлена офіційна емблема 22-го Чемпіонату світу з футболу ФІФА. Вона виконана у вигляді білої вісімки і прикрашена червоним візерунком. Логотип також символізує нескінченність.
У столиці держави місті Доха тисячі глядачів стали свідками синхронного проєктування емблеми на ряд найбільш знакових будівель країни, включаючи Бурдж-Доха, Амфітеатр, Міністерство внутрішніх справ і форт Аль Зубара, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Як пояснюється на офіційному сайті ФІФА, дизайн емблеми втілює в собі бачення події, яке пов’язує і охоплює весь світ і в той же час включає в себе вражаючі елементи місцевої і регіональної арабської культури і натяки на гарну гру. Вигнуті криві емблеми навіяні хвилястістю пустельних дюн, а безперервна петля у вигляді вісімки – нагадування про вісім дивовижних стадіонів, на яких будуть проходити матчі, а також і символ нескінченності. Крім повторення форми культового трофея Кубку світу ФІФА, центральний елемент емблеми натхненний традиційної вовняною шаллю, яку носять у зимові місяці в країнах Перської затоки.
Складні вишиті деталі, які часто прикрашають шалі в арабському світі, представлені і натхненні різними культурами Азії, символізуючи проведення на континенті вже другого чемпіонату світу і різноманітність населення Катару. Зимовий одяг також відсилає до факту, що це буде перший чемпіонат світу з футболу FIFA, який буде проводитися в листопаді і грудні.
Новий шрифт, створений для емблеми, втілює традиційну арабську каліграфію в новому баченні, черпаючи натхнення з традицій та поєднуючи їх із сучасністю.
Логотип був представлений одночасно в більш ніж 20 країнах світу і з’явився у вигляді проекції на величезних екранах у центрі столиць і помітних будівлях. У Нью-Йорку – на Таймс-сквер, у Парижі – на Північному вокзалі, в Берліні – на залізничній станції міста, в Лондоні – на площі Лестер-Сквер, в Мадриді – на центральній станції метро “Кальяо”, в Мілані – на Арці світу. Логотип з’явився і в країнах Латинської Америки – Аргентині, Мексиці, Бразилії та Чилі, а також у Південній Африці, Індії, Туреччини, Алжирі, Марокко, Кувейті, Лівані, Іраку, Йорданії, Омані та Тунісі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8800 / 1.54MB / SQL:{query_count}