Усик відмовився від росіянина

Абсолютний чемпіон світу в крузервейтi Олександр Усик офіційно відмовився від можливого бою з росіянином Андрієм Федосовим

За словами українця, російський боксер не буде його суперником, тому що цей поєдинок обов’язково б перевели в політичну площину. Як це було б у разі проведення поєдинку з Олександром Повєткіним.
“Я не хочу боксувати з цими хлопцями, тому що це обов’язково переведуть в політичну площину, і один одного будуть обзивати і все таке. Мене це не влаштовує і мені це не потрібно. Я не хочу цього бруду, нормально ставлюся до хлопців і до їхніх сімей. Просто не хочу ось цього г*мна”, – заявив Усик.
І в ситуації з дебютом Олександра в королівському дивізіоні, як і раніше, не все гладко. Однак у цьому випадку, крім суто політичних причин, які у ніби аполітичного Усика раз за разом з’являються, у відмові українця від бою є і чисто спортивна складова.
Нагадаємо, що спочатку українець повинен був битися з камерунцем Карлосом Такама 25 травня, але за кілька тижнів до дати Олександр пошкодив біцепс. Пішла майже піврічна відстрочка – виступ Усика було призначено на 12 жовтня в Чикаго і в суперники, незважаючи на відсутність офіційного контракту, за інерцією і далі сватали камерунця. Але в останні тижні команда Усика переключилася на Андрія Федосова, проте і там не поспішали погоджуватися з пропозицією. Сама ідея бою з Усиком була позитивно сприйнята росіянином, але в оточенні боксера, який вже майже рік не виходив на ринг, хотіли проміжного поєдинку, що дозволяє набрати форму. Натомість  через деякий час Федосов уже “виявився готовий”. 
Натомість з огляду на цілі, які переслідує Усик у своєму дебютному поєдинку, Федосов аж ніяк не відповідає цим завданням.
 З точки зору адаптації Олександра в новій категорії, 100-кілограмовий Федосов не поставив би якихось серйозних завдань перед суперником, який звик боротися з великими тяжами на кшталт Мурата Гассієва і Тоні Белью.
У плані впізнаваності і “ваги імені” той самий Такамі виглядав значно краще. Камерунець бився з Ентоні Джошуа, Джозефом Паркером, Александром Повєткіним. А у росіянина за плечима суцільні ноунейми, і протиставити Федосов може хіба що бій з тоді ще проспектом Брайантом Дженнінгсом, якому він програв достроково в 2013-ому. Тобто впізнаваність серед рядового американського вболівальника у росіянина досить скромна.
Таким чином, восени в Чикаго Усик ризикував зустрітися з маловідомим європейцем, який на той час майже рік не виступав, суперником, який за 15 років так і не зумів наблизитися хоча б до підступів до вершини. У Федосова непогана школа, він готовий вийти в ринг боротися, але не більше того. Тому відмова українця від цього бою – абсолютно правильне і логічне рішення. Причому як зі спортивної точки зору, так і, будьмо відверті, з політичної.
Залишається лише відкритим питання, хто ж все-таки стане суперником Усика?
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8286 / 1.54MB / SQL:{query_count}