Шалені гроші за повернення

Володимиру Кличку запропонували гарантовані 40 мільйонів доларів за три поєдинки

Стримінгова платформа DAZN запропонувала Володимиру Кличку гарантований контракт розміром 40 мільйонів доларів за повернення на ринг.
Щоб заробити ці гроші, українець повинен провести три поєдинки. Перший бій планується організувати в Німеччині проти суперника, який входить в топ-10 світового рейтингу. Другий і третій – в Лондоні на стадіоні “Вемблі” з британцями Ентоні Джошуа і Тайсоном Ф’юрі.
Один з пунктів контракту свідчить, що обов’язковою умовою проведення наступного бою є перемога у попередній зустрічі. Як стверджують джерела порталу SportArena, у разі отримання позитивної відповіді від Кличка, DAZN вирішить з ESPN, з яким нещодавно підписав угоду Тайсон Ф’юрі, питання про трансляцію їхнього можливого реваншу. Не виключено, що платформа і телеканал транслюватимуть бій одночасно.
Крім гарантованого контракту, Володимиру також буде нараховуватися відсоток відрахувань з доходів за телеправа у другому і третьому поєдинку, які планується транслювати в форматі pay-per-view (плати і дивись).
Згідно з пропозицією від DAZN, всі три бої можуть відбутися в 2019 році – в травні, вересні та грудні. У разі трьох перемог поспіль Володимиру запропонують стати амбасадором компанії.
Власником DAZN є уродженець України Лен Блаватник. Леонід (Лен) народився в Одесі у 1957 році, а в 1978-ому разом з родиною емігрував з СРСР у США.
Зараз у Блаватника американський паспорт і підданство Великобританії. Forbes оцінює його статки у 17,8 мільярдів доларів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8518 / 1.53MB / SQL:{query_count}