Клич друзів – граймо разом!

Фонд Кличко відкрив у Новому Роздолі 170-ий спортивний майданчик

фото: Фонд Кличко
Що може об’єд­нувати телеведучу Ольгу Фреймут, музикантів Андрія “Скрябіна” Кузьменко та Олега Рудницького? Усі вони свого часу вчилися в Новороздільській спеціалізованій школі №4 з поглибленим вивченням іноземних мов. Саме тут запустили в експлуатацію комплекс для занять спортом на відкритому повітрі. Цей комплект спортивного устаткування освітній заклад отримав, як переможець всеукраїнського конкурсу “Клич друзів – граймо разом!”, який 11-й рік поспіль спільно проводять Фонд Кличко та Фундація Coca-Cola. Незабаром спортивні майданчики відкриють у всіх 20-ти школах-переможницях  конкурсу в різних областях України.
Цікаво, що у Новороздільській спеціалізованій школі №4  досі працює мама Ольги Фреймут, Алла Фреймут. Вона – вчитель вищої категорії фізичного виховання, кандидат в майстри спорту з плавання. Фізичну культуру в школі також викладає Тетяна Григоращук – кандидат у майстри спорту з волейболу. Завдяки її тренерському хисту дівчата зі шкільної волейбольної секції здобувають перші місця на обласних змаганнях. Юні баскетболістки успішно захищають честь школи на міських змаганнях, три роки поспіль виборюючи перше місце. І це притому, що до останнього часу у школі не було свого облаштованого спортивного майданчика під відкритим небом. Ініціатором подачі заявки на  конкурс “Клич друзів – граймо разом!” став учень 11-А класу Олег Ривко, який дізнався про конкурс, коли проходив влітку “Школу успіху” від Фонду Кличко. Більше того, хлопець практично самотужки й підготував цю заявку! А на етапі голосування йому вдалося заручитися підтримкою багатьох небайдужих городян, що входять до місцевих груп в соцмережах. “Школа успіху” допомогла мені зрозуміти, що насправді, немає меж можливого. Просто потрібно ставити найвищі цілі і досягати їх. Адже перемога в конкурсі теж може здаватися чимось неможливим. Але ми виграли і тепер у нашої школи є чудовий спортивний майданчик!”,– розповів школяр. 
Як повідомив “Пошту” директор школи Богдан Бабій саме активна участь Олега Ривка і дозволила стати одними з переможців в конкурсі “Клич друзів – граймо разом!”: “Він дуже переживав, але я в нього вірив. Зі свого боку ми зробили всі необхідні документи, а Олег оформив заявку, зняв разом з другом фільм. І це стало першими кроками до успіху. На жаль, в нашому місті не так багато спортивних майданчиків, а ті що є, застаріли і зовсім занедбані. Не дивно, що відразу після відкриття нової площадки її окупували учні не лише з нашої школи, а й усього міста. Та й старші заходять позайматися і поспілкуватися. Так майданчик поступово перетворюється на своєрідний центр громадського відпочинку Нового Роздолу”.
Окрім власне спортмайданчика, організатори подарували навчальному закладу ще й різноманітний спортивний інвентар. Як показує багаторічний досвід співпраці Фонду Кличко та Фундації Coca-Cola, відкриття майданчика “Клич друзів – граймо разом!” дарує позитивні емоції та додає енергії його учасникам для співпраці у майбутньому над іншими важливими для громади спільними проектами. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8487 / 1.55MB / SQL:{query_count}