16-ти клубів в еліті не буде

Україна сьогодні не потягне чемпіонат на шістнадцять клубів

Про це “Великому футболу” заявив генеральний директор “Шахтаря” Сергій Палкін, коментуючи зустріч керівників клубів УПЛ з федерацією.
“Нас постійно федерація, Прем’єр-ліга збирає і змушує самих робити вибір для себе. Це неправильно. Федерація повинна мати спеціальні комітети, комісії з ліцензування футбольних клубів, які зможуть сказати, скільки нас взагалі. Ось коли нам скажуть, тоді ми зберемося, поговоримо між собою, який нас формат більше влаштовує, його і прийняти”, – сказав він.
“Григорій Суркіс підтримав те, що я сказав. Федерація повинна взяти відповідальність і визначитися. З боку Павелка та федерації не було ніяких заперечень – вони нормально це сприйняли. Думаю, що найближчим часом проведуть ряд зустрічей з усіма клубами, які були під питанням, і приймуть рішення”, – зазначив Палкін.
За його словами, чим більше клубів, тим краще. “Просто ми повинні розуміти, що зараз економіка і політика країни перебувають у жалюгідному стані. Я вважаю, що Україна сьогодні не потягне шістнадцять клубів. Думаю, що чотирнадцять чи дванадцять команд у нас будуть грати”, – розповів Палкін.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8239 / 1.52MB / SQL:{query_count}