Дві медалі на старті

Новий біатлонний сезон для України розпочався доволі вдало. Слідом за четвертим місцем у змішаній естафеті наші біатлоністи здобули відразу дві нагороди в індивідуальних перегонах

Сергій Семенов фото: АР)
Сергій Семенов став другим, а Валентина Семеренко виборола “бронзу”. Медаль Семенова більш ніж сенсаційна. 
Українець феєрично пройшов дистанцію та вогневі рубежі, промахнувшись лише одного разу – на першій стрільбі стоячи. При цьому Семенов за швидкістю випередив Міхала Шлезінгра й Еріка Лессера, які також отримали по одній хвилині штрафу повідомляє champion.com.ua.
Для українського біатлоніста це – найкращий результат на етапах Кубку світу. Крім того, це дебютний “срібний п’єдестал” у його кар’єрі в особистих стартах! До цього найбільшим успіхом Семенова на етапах Кубку світу було третє місце у тій же індивідуальній гонці у 2013 році у Сочі.
Поступився Сергій лише Емілю Хегле Свендсену, який гонку подолав з нулем у графі “промахи”. У цей вечір норвежцю не було рівних на трасі, і він привіз Семенову 1 хвилину та 17 секунд. Тобто навіть якби українець відстрілявся також на нуль, дістати Свендсена йому б не вдалося.
Щодо інших українців, то молодий Артем Тищенко фінішував у заліковій зоні – на 37-му місці. Для інших гонка склалася менш вдало: Віталій Кільчицький показав 60-й результат, Дмитро Підручний – 68-й, а Сергій Седнєв опинився майже у самому кінці – 83-й.
Для українського біатлоніста це – найкращий результат на етапах Кубку світу. Крім того, це дебютний “срібний п’єдестал” у його кар’єрі в особистих стартах
Наступного дня Валентина Семеренко принесла у скарбничку збірної України другу медаль Кубку світу. Вона  фінішувала з третім результатом, пропустивши вперед Дарью Домрачеву і Кайсу Макаряйнен.
При цьому відзначимо, що на відміну від інших сьогоднішніх призерок, Валя пройшла всю дистанцію без жодного промаху, однак посперечатися у швидкості з лідерами не змогла. Як результат – від феноменальної білоруски наша спортсменка відстала на 38,1 секунди, а від срібної медалі – на 10,2 секунди. І це при тому, що обидві суперниці припустили по два промахи і мали дві хвилини штрафу. І не скажеш, що Валя бігла на трасі повільно. На лижні вона показала сьомий результат з усіх учасниць, просто сперечатися з білорускою і фінкою у швидкості нині ніхто не може.
Що стосується інших представниць України, то по ходу гонки на місце в першій десятці претендувала Юлія Джима, яка припустилася всього одного промаху. Проте показавши не найкращу свою швидкість у підсумку зайняла 15-те місце.
Також кубкові очки вдалося заробити Ользі Абрамовій з 37-им результатом і Наталії Бурдизі, яка прийшла на фініш 40-ою. Що стосується дебютанток змагань найсильніших біатлоністок – Анастасії Меркушиної і Юлії Журавок, то вони показали 51-ий і 59-ий час відповідно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8221 / 1.54MB / SQL:{query_count}