ФФУ згорнула проект

25 листопада Президія Федерації футболу України вирішила призупинити будівництво спортивного комплексу (критого манежу) ФФУ для збірних команд у місті Вишгород Київської області у зв’язку зі складною соціально-економічною ситуацією в Україні

Також Президія вирішила винести питання про доцільність цього будівництва на розгляд Виконкому ФФУ із залученням регіональних федерацій футболу.
Нагадаємо, в середині січня нинішнього року президент Федерації футболу України Анатолій Коньков заявив про те, що у Вишгороді ФФУ має намір побудувати манеж для українських футбольних збірних.
На початку листопада  тренерський колектив ДЮФК “Поділля” написав листа, адресованого Президенту України Петру Порошенку, президенту ФІФА Йозефу Блаттеру та віце-президенту УЄФА Ігорю Суркісу. Як зазначається у листі, саме у Вишгороді мешкає пан Коньков. 
Влітку 2013 року УЄФА та ФІФА погодилися виділити Україні 5,5 млн євро та 0,5 млн доларів на будівництво 27 стадіонів з трибунами, полем і роздягальнями для дітей у всіх регіонах України. Однак Коньков відмовився будувати стадіони в обласних центрах, мотивуючи це відмовою від співпраці влади на місцях і вирішив направити кошти на будівництво споруди у Вишгороді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8228 / 1.52MB / SQL:{query_count}