“Карпати” пішли на дно

Контрольно-дисциплі­нар­ний комітет Федерації футболу України зняв із ФК “Карпати” 6 турнірних очок у чемпіонаті України сезону 2014/2015

Уперше в історії вищого дивізіону України команда числиться в турнірній таблиці з активом у “-1”, повідомляє zaxid.net.
ФФУ застосувала санкції щодо клубу за невиконання рішення Палати з вирішення спорів ФФУ від 20.11.2013 р. у справі №103/10/2013 “Про заяву футболіста М. Богатінова про невиконання з боку ФК “Карпати” фінансових зобов’язань згідно з контрактом”. 
Як йдеться в листі КДК ФФУ, спочатку клуб попередили, потім застосували щодо нього послідовні фінансові санкції і навіть позбавили 3 турнірних очок, однак рішення Палати досі не виконали. 
Таким чином, у львів’ян після десяти турів у турнірній таблиці УПЛ в “активі” – мінус один пункт, що є безпрецедентним випадком за всю історію елітного дивізіону України.
Раніше КДК ФФУ вже зняв 3 очки з ФК “Карпати” за скаргу колишнього голкіпера Мартіна Богатінова. Йшлося про невиплату зарплати колишньому воротареві, який торік розірвав контракт із “Карпатами”, оскільки керівництво клубу без попередження вирішило зменшити його зарплатню з 20 тисяч доларів до 10 тисяч.
У львів’ян після десяти турів у турнірній таблиці УПЛ в “активі” – мінус один пункт, що є безпрецедентним випадком за всю історію елітного дивізіону України
Своєю чергою львівські “Карпати” відмовилися виплачувати борг екс-воротареві Мартіну Богатінову. За нещодавніми заявами генерального директора “Карпат”, клуб займає принципову позицію і не виплачуватиме грошей гравцям за злочинними рішеннями ФФУ. Керівництво команди висловило готовність віддати ці гроші на потреби бійцям АТО, а не “пройдисвітам із ФФУ”.
За різними рішеннями КДК ФФУ, “Карпати” також повинні заплатити по 25 тисяч гривень у справах Артема Федецького, Ігоря Ощипка та Крістобаля Маркеса; по 10 тисяч гривень – у справах Володимира Гудими та Івана Мілошевича. А за документами, оприлюдненими у ЗМІ, керівництво ФК “Карпати” заборгувало своїм екс-гравцям понад 15 мільйонів.
Наразі офіційних коментарів щодо цієї ситуації керівництво ФК “Карпати” не дало.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8413 / 1.53MB / SQL:{query_count}