“Після засідання засновників Суперліги можна буде визначити концепцію побудови команди на наступний сезон”

Кирило Погостинський, спортивний директор БК “Політехніка-Галичина”, – про підсумки сезону та плани клубу

фото: isport.ua
Нещодавно в українській Суперлізі визначився чемпіон. Другий рік поспіль кращою командою країни став столичний “Будівельник”, який у фінальній серії переміг південний “Хімік”. А ось львівська “Політехніка-Галичина”, порівняно з попереднім роком, здала свої позиції. 
“Студенти” довго боролися за те, щоби потрапити в  плей-оф, але зупинилися за крок до поставленої мети. Про причини невдачі, підсумки сезону та подальші плани “Пошта” запитала в спортивного директора, в.о. головного тренера команди Кирила Погостинського.  
– “Політехніка” не змогла потрапити в плей-оф, хоча що в попередньому сезоні посіла 4 місце. Що, на вашу думку, стало причиною цього? 
– На жаль, команда не виконала поставленого завдання. Упродовж сезону  через певні причини відбулася суттєва ротація кадрів. Насамперед зі Львова поїхали лідери – Дайкс, Вукосавлевіч. Крім того, пішли головний тренер Желько Лукаїч і його помічник Душан Гвоздіч. Це, звичайно, вплинуло на команду і принесло такий результат. Але попри негатив, у цьому сезоні зіграло багато молодих гравців. Антон Давидюк,  Микола Полюляк, Денис Тютюнник вийшли на передові позиції, хоча раніше не мали багато ігрового часу. 
– Після відходу Желько Лукаїча ви були змушені стати за тренерський місток. Наскільки це було складно?
– Звичайно, були свої труднощі. Одночасно бути менеджером команди і тренером непросто. Однак знайшлися люди, які підставили плече. Наприклад, мій помічник Андрій Кремез. Якби не він, то все було би значно важче. В основному саме він проводив тренування із гравцями команди. 
– Які подальші плани “Політехніки”? 
– Нічого не можна сказати, доки не відбудеться засідання керівників команд Суперліги та дирекції ліги. Дочекаймося його! Після засідання буде поставлено завдання перед командою, стане відомо, чи гратимуть дублюючі склади. 
Має вирішитись і питання щодо регламенту, зокрема питання кількості легіонерів у команді. Наступного року їх кількість планують зменшити до трьох. Тоді матимемо всю інформацію, зможемо від неї відштовхнутися і щось планувати. Це ж стосується і пошуків нового тренера команди.  
– Чи залишаться у Львові нинішні лідери команди? 
– Я не можу стверджувати. 
– А які перспективи Ентоні Майлза, єдиного новачка команди в 2014 році? 
– Конкретно щодо цього гравця нічого не можу сказати. Знову ж таки чекатимемо засідання керівників команд. Тоді вже точно можна буде визначити концепцію побудови команди на наступний сезон. 
– Коли планується перший тренувальний збір команди?
– Зазвичай на перший тренувальний збір команда збирається в серпні. Маю надію, що цього року нічого не зміниться і ми наприкінці літа почнемо готуватися до нового сезону. Нині більшість гравців пішла у відпуски, а наша молодь, зокрема Денис Тютюнник і Микола Полюляк, залишилась у Львові і тренується далі. У такому віці не бажано припиняти тренувань. Ми їм дамо час на відпочинок у липні. 
– Цього року “Політехніка” активно співпрацювали з Федерацією баскетболу міста Львова й допомагала в проведенні Шкільної баскетбольної ліги та міжнародного турніру “Нові імена”. Розкажіть про цю співпрацю детальніше!
– Організація цих змагань лежала повністю на плечах президента Федерації баскетболу міста Львова Віталія Волкова та активу федерації. Вони доклали багато зусиль для проведення цих спортивних змагань. Ми лише надали зал для проведення турніру й допомогли з призами. Надалі ми ще активніше плануємо співпрацювати з федерацією міста.
Розмовляв Олег Остап’юк
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8382 / 1.56MB / SQL:{query_count}