Рукопаш гопак у Львові

У суботу, 23 листопада 2013 року, відбувся Відкритий всеукраїнський турнір із рукопашу гопак, в якому взяло участь майже 100 спортсменів

До Львова приїхали найсильніші спортсмени з 10 областей України (до змагань допускали лише фіналістів обласних змагань, а також  всеукраїнських і міжнародних турнірів). Окрім представників Західного регіону, де цей вид спорту не є новим, також приїхали команди з Миколаєва, Ковеля, Кіровограда та Рівного.
Спортсмени змагались у вікових групах, які поділили на вагові категорії. Зокрема, дорослі учасники змагались у 7 вагових категоріях. І тут беззаперечними фаворитами були представники львівських команд, які стали переможцями в усіх вагових категоріях. Львівська команда “Тріумф” поклала у свою скарбничку три золоті нагороди: Левон Огонесян (вагова категорія – до 55 кг), Назар Комарницький (до 70 кг) і Володимир Січнар (до 75 кг). 
Ще краще виступили спортсмени ЛНУ ім. Івана Франка, в активі яких – чотири “золота”: Владислав Чистий (до 65 кг), Степан Пошивак (до 80 кг), Павло Лях (до 85 кг) і Тарас Вархолюк (до 90 кг). У віковій групі 16 – 17 років, учасники якої змагались у п’яти вагових категоріях, географія переможців була більш різноманітною. Два “золота” поїхало в Кіровоград – Руслан Заторський (до 60 кг) і Влад Гриневич (до 75 кг), ще одна нагорода вищого ґатунку відправилась у Стрий – Орест Кіячик (до 65 кг). У вагових категорія до 70 кг і до 80 кг успіх святкували львів’яни Віталій Заяць (“Файтерс”) і Євген Гавриленко (ЛДУФК).
Також змагання пройшли у вікових групах 13 – 15 років і 10 – 12 років. Варто відзначити, що рукопаш гопак зосереджує увагу не тільки на системі розвитку фізичних якостей, а й на духовності. О 16.00 спортсмени  призупинили змагання і запалили свічки на знак вшанування пам’яті жертв Голодомору.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7673 / 1.53MB / SQL:{query_count}