“Герої спортивного року-2011”

25 березня у столиці визначать найкращих українських спортсменів, тренерів та команди

25 березня у столиці визначать найкращих українських спортсменів, тренерів та команди

У Київському міжнародному центрі культури і мистецтв відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія нагородження “Герої спортивного року-2011”. Організатори заходу – Національний олімпійський комітет України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Державна служба молоді та спорту України. Про це інформує сайт НОК України. 

“Герої спортивного року” – це національний спортивний “Оскар”, покликаний визначити та нагородити найкращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту. “Національний олімпійський комітет України уже вшосте проводить Всеукраїнську урочисту церемонію “Герої спортивного року”. Ми й надалі робитимемо все, щоб Україна знала і пишалась тими людьми, які прославляють нашу країну, створюючи їй позитивний імідж в усьому світі. Це не лише спортсмени і тренери, а й спортивні організатори, меценати, які разом творять спортивну історію. Тож запрошую всіх на велике свято спорту, щоб вшанувати найкращих у 2011-му”, – сказав президент НОК України Сергій Бубка.

Зокрема, серед номінантів: найкращий спортсмен року – Артем Іванов – срібний призер ЧС з важкої атлетики (94 кг); Василь Ломаченко – чемпіон світу з боксу (60 кг); Олександр Усик – чемпіон світу з боксу (91 кг); найкраща спортсменка року – Інна Осипенко-Радомська – дворазова бронзова призерка ЧС, срібна  призерка ЧЄ з веслування на байдарках і каное; Ольга Саладуха – чемпіонка світу з легкої атлетики (потрійний стрибок); Вікторія Терещук – чемпіонка світу з сучасного п’ятиборства; найкращий тренер року – Анатолій Бойко – тренер Ольги Саладухи; Дмитро Сос­новський – головний тренер збірної України з боксу (на фото); Сергій Туробов – тренер Вікторії Терещук; сенсація року –  Ольга Волкова – бронзова призерка ЧС з фристайлу; Євген Хитров – чемпіон світу з боксу (75 кг); Тарас Шелестюк – чемпіон світу з боксу (69 кг). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8606 / 1.54MB / SQL:{query_count}