Додому зі “золотом”

Галина Вороблевська та Вікторія Вірт посіли перші місця на чемпіонаті Європи з боксу, що відбувся в Оренбурзі. На чемпіонаті Європи з боксу серед жінок у вікових категоріях “молодь” та “юніорки” вихованки Олега Загірського Вікторія Вірт та Галина Вороблевська вибороли дві золоті нагороди.

Галина Вороблевська та Вікторія Вірт посіли перші місця на чемпіонаті Європи з боксу, що відбувся в Оренбурзі

На чемпіонаті Європи з боксу серед жінок у вікових категоріях “молодь” та “юніорки” вихованки Олега Загірського Вікторія Вірт та Галина Вороблевська вибороли дві золоті нагороди. Обидві представляють cпортивний боксерський клубу “Гладіатор” (Борислав). Змагання тривали з 29 серпня до 5 вересня у російському місті Оренбург.
“Дві мої вихованки посіли перші місця на чемпіонаті Європи, що відбувався в Оренбурзі. Це – Галина Вороблевська та Вікторія Вірт. Обидві є вихованками cпортивного клубу “Гладіатор”. Цього року вони перемогли у своїх вікових категоріях у чемпіонаті України і в складі збірної України виступили на чемпіонаті світу в Туреччині”,  – розповідає тренер Олег Загірський.
Вікторія Вірт здобула перемогу у ваговій категорії 54 кг, а Галина Вороблевська посіла п’яте місце. Крім того, Вікторію Вірт було визнано найкращою спортсменкою на цьому чемпіонаті світу серед юніорок. “Зважаючи на такі здобутки, ми їхали в Росію, на чемпіонат Європи, підтвердити попередні успіхи та довести, що ці перемоги були не випадковими. Тим паче, що дівчата пройшли хороші тренувальні збори у складі збірної команди. За літо було проведено три збори: в Долині, Івано-Франківську та Ковелі”, – каже Олег Загірський.
Загалом у чемпіонаті брали участь команди
12-ти країн, понад 80 спортсменок  у двох вікових групах: жінки-молодь та жінки-юніорки. Вікторія Вірт здобула перемогу у ваговій категорії 54 кг серед юніорок. “У фіналі вона переконливо (13:6) перемогла росіянку Світлану Хільченко. До слова, ця ж суперниця була у неї і на чемпіонаті світу. А от Галина Вороблевська у першому поєдинку перемогла англійку, а у другому в дуже напруженій боротьбі господарку змагань – росіянку. Перемагати росіянок на їхньому рингу психологічно було не просто. Однак дівчата впоралися з цим, і це найголовніше, – каже співрозмовник. –  Нині російська жіноча команда є насильнішою у світі у всіх вікових категоріях: серед дорослих жінок, серед  молоді та юніорок. В Оренбурзі  вони теж посіли перше командне місце. Наша збірна здобула друге командне місце. Третє місце серед молоді вибороли шведки, а серед юніорок – полячки. “У нас чотири золоті медалі, дві з яких здобули мої вихованки з Борислава”, –  додає Олег Загірський.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7783 / 1.55MB / SQL:{query_count}