Знай наших!

Віктор Первачук, голова ЛОО ФСТ “Спартак”, про “спартаківських” лауреатів. Наприкінці минулого тижня Львівська обласна організація ФСТ “Спартак” вшанувала нагородами своїх спортсменів, які впродовж літнього змагального періоду продемонстрували хороші результати, завоювавши медалі різного ґатунку.

Віктор Первачук, голова ЛОО ФСТ “Спартак”, про “спартаківських” лауреатів

Наприкінці минулого тижня Львівська обласна організація ФСТ “Спартак” вшанувала нагородами своїх спортсменів, які впродовж літнього змагального періоду продемонстрували хороші результати, завоювавши медалі різного ґатунку. Серед “спартаківських” лауреатів: боксер Роберт Мартон, легкоатлетка Ірина Васьків, а також борчиня Тетяна Кіт. На нагородженні були присутні спортсмени-лауреати зі своїми тренерами, виконавчий директор відділення НОК у Львівській області Ярослав Кашуба, а також голова ЛОО ФСТ “Спартак”, заслужений тренер України з вільної боротьби Віктор Первачук, з яким спілкуємося.
– Таке  нагородження ми традиційно проводимо за підсумками змагального сезону, в якому вдало відбулося кілька змагань. Це першість Європи серед школярів із боксу, яка стартувала у Грозному. Участь у цих змаганнях брав наш боксер Роберт Мартон, який виборов срібну медаль. Можливо, Мартон був не гіршим за чемпіона, але, напевно, через те, що  змагання були у Чечні і у фіналі Мартону довелося боксувати з місцевим боксером, судді присудили перемогу чеченцю. Важко було сподіватися на перемогу Роберта.
Наступною приємною несподіванкою був для нас виступ Ірини Васьків, якій вдалося завоювати, мабуть, вперше за останні роки, золоту медаль в жіночій естафеті 4 х 100 м на чемпіонаті України з легкої атлетики. Ця звитяга їй тільки додала впевненості, і вже на наступних змаганнях – Кубку України, який відбувався через два тижні, – Ірина зуміла завоювати ще три золоті медалі в бігу на 100 та 200 м, а також знову в жіночій естафеті 4 х 100 м. Також фінішував сезон з вільної боротьби серед кадетів та юніорів. Ми, звісно, сподівалися на більшу кількість медалей. Однак все-таки одна медаль до Львова приїхала. Її завоювала Тетяна Кіт, яка на чемпіонаті світу в угорському містечку Сомбатхеї стала бронзовою призеркою. Це ті успіхи, які ми отримали на завершення літнього сезону. Зараз великі надії покладаємо на Андрія Стадніка, який боротиметься за олімпійську ліцензію з вільної боротьби та медалі чемпіонату світу в Стамбулі.
– Скажіть, будь ласка, хто буде серед найголовніших конкурентів Стадніка у ваговій категорії 66 кг у Стамбулі? 
 – Основні конкуренти – це російські, іранські, грузинські, турецькі борці. Загалом на чемпіонаті світу виступатиме багато рівних за силами борців. Тут усе залежатиме від настрою, від жеребу, від кожної дії в конкретних поєдинках. Враховуючи те, що Андрій зараз у хорошій фізичній формі, результат повинен бути хорошим.
– А що скажете про тенденцію зростання результатів, які демонструє наша легкоатлетка Ірина Васьків?
– Найголовніше те, що з гарними результатами у неї зростає і психологічна впевненість, яку додають здобуті медалі. А результати, думаю, будуть народжуватися в конкуренції.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9293 / 1.55MB / SQL:{query_count}