Саночники готуються до І Зимових юнацьких олімпійських ігор

Триває підготовка львів’ян-кандидатів  до складу юнацької збірної України з санного спорту, які візьмуть участь у І Зимових юнацьких олімпійських іграх, що відбудуться у Інсбруку (Австрія) з 13 до 22 січня 2012 року.

Триває підготовка львів’ян-кандидатів  до складу юнацької збірної України з санного спорту, які візьмуть участь у І Зимових юнацьких олімпійських іграх, що відбудуться у Інсбруку (Австрія) з 13 до 22 січня 2012 року. Команда складається із восьми львів’ян Виступатимуть Олена Стецьків, Галина Куречко, Марта Коза, Юрій Скиба, Антон Легедза, Володимир Бурий, Павло Терновий, Антон Дукач та Володимир Василюка з Кременця Тернопільської області. Працюють з юнацькою збірною тренери
СДЮШОР “Беркут” (Львів) Тарас Гарцула, Олег Жеребецький, Іван Баїк і провідний тренер Держмолодьспорту Сергій Степаненко.
Навчально-тренувальні збори розпочалися у Львові 4 липня із загально-фізичної, роликової та стартової підготовки, а тривали з 25 липня до 14 серпня у Кременці. Під час збору у Кременці спортсмени мали можливість взяти участь у міжнародних змаганнях “Кубок Бони” на санкороликах, де більшість з них стали переможцями і призерами. З 22 серпня розпочався навчально-тренувальний збір із роликової та стартової підготовки в Ільмінау (Німеччина), який тривав до 4 вересня. Закінчиться роликова підготовка на олімпійській трасі в австрійському Іглсі наприкінці вересня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8629 / 1.53MB / SQL:{query_count}