“Плануємо перемогти на Всеукраїнських юнацьких іграх”

У столиці Німеччини Берліні відбувся міжнародний турнір із водного поло. Участь у цих змаганнях взяла й ватерпольна команда учнів Львівського училища фізичної культури 1996/1997 р.н., яка повернулася із бронзовими нагородами.

У столиці Німеччини Берліні відбувся міжнародний турнір із водного поло. Участь у цих змаганнях взяла й ватерпольна команда учнів Львівського училища фізичної культури 1996/1997 р.н., яка повернулася із бронзовими нагородами. Тренер команди ЛДУФК  Юрій Сидорович розповів про боротьбу на берлінському турнірі, а також про завдання на Всеукраїнські юнацькі ігри.
“Ми щойно повернулися з Берліна з міжнародного турніру. Участь у цих змаганнях брали дві вікові групи,  і наша команда змагалася у турнірі серед юнаків 1996/1997 р.н. У цій віковій групі виступало вісім команд, – розповідає Юрій Сидорович. –  Серед них команди Німеччини – дві команди господарів змагань “Нік Кельн”, “Дюссельдорф”, “Потсдам”, “Хемніц”, “Шпандау”, команда зі Швеції і ми. Ці вісім команд було розділено на дві підгрупи. У підгрупі “В” змагалися – “Нік Кельн-1”, команда зі Швеції, “Хемніц” та ЛДУФК. Першу гру у підгрупі ми зіграли внічию 6:6 із командою “Нік-Кельн-1”. У цій грі була напружена боротьба. Спочатку ми програвали, потім нам вдалося  вийти вперед. Однак наші суперники таки зрівняли рахунок. У другому матчі було дещо легше, і ми без проблем перемогли шведську команду – 8:0. А у третьому матчі здолали “Хемніц” – 8:2”. Однак, за однакової кількості очок при розподілі місць у підгрупі, перше місце посіла команда “Нік Кельн-1”, у якої була краща різниця забитих та пропущених м’ячів. .
“За кубковою системою ми потрапили на переможця групи “А” команду “Потсдама”, якій, на жаль, поступилися. “Нік Кельн-1” теж переміг і грав у фіналі із “Потсдамом”, якому поступився, а ми у грі за третє місце зіграли з командою “Шпандау”, яку перемогли з рахунком 6:5. ”, – каже Юрій Сидорович. За його словами, команда планує перемогти на Всеукраїнських юнацьких іграх. “Для цього нам потрібно якісно підготуватися до них, що, власне, і робимо, беручи участь у різноманітних турнірах”, – зазначає співрозмовник.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8206 / 1.54MB / SQL:{query_count}