Сергій Дребот: “Треба сконцентруватися та показати свою боротьбу”

У понеділок збірна України з дзюдо вирушила в Париж на чемпіонат світу. До столиці Франції поїхали усі найсильніші спортсмени України – 12 чоловіків та 12 жінок.

У понеділок збірна України з дзюдо вирушила в Париж на чемпіонат світу. До столиці Франції поїхали усі найсильніші спортсмени України – 12 чоловіків та 12 жінок. У складі національної команди України вирушає і львів’янин Сергій Дребот. Кореспондент noc.lviv.ua поспілкувався з львівським дзюдоїстом напередодні вильоту на змагання.
– Сергію, ти виступатимеш у своїй ваговій категорії?
– Так, виступатиму у своїй ваговій категорії – 66 кг. А те, що перед цим я боровся в іншій ваговій категорії, то це були неофіційні старти, на яких не нараховували ліцензійні олімпійські очки. А от у Парижі виступатиму у своїй ваговій категорії, тому зараз “зганяю” свою вагу до оптимальної.
– Хто є основним конкурентом у твоїй ваговій категорії?
– Треба боротися з усіма. Є 10-15 дуже сильних суперників. До слова, у збірній України був випадок, коли Володимир Сорока напередодні змагань давав інтерв’ю, в якому сказав, що не хотів би зустрічатися проти певних суперників… І в першій же сутичці він зустрівся саме з тим суперником, про якого говорив. Саме з цих міркувань я не називатиму прізвищ. Суперники всі сильні. Треба налаштовуватися на всіх. Щоправда, всіх їх я знаю, знаю, який стиль боротьби вони сповідують. Тому мені передусім треба сконцентруватися та показати свою боротьбу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7838 / 1.53MB / SQL:{query_count}