Стали відомі дата і потенційні суперники чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка. Наступний поєдинок українця попередньо призначено на 4 червня, і відбудеться він, найвірогідніше, в Німеччині. До великого списку кандидатів приєднався екс-чемпіон світу білорус Сєргєй Ляхович, повідомляє ESPN.com.
Представники Кличка ведуть переговори з американським кабельним каналом “Epix” про трансляцію наступного поєдинку Віталія. Раніше менеджер братів Кличків Берндт Бенте заявив, що суперником Віталія “буде противник з топ-10 із досить відомим ім’ям”, з яким Кличко раніше не боксував.
Під критерії, названі Бенте, підпадають, крім Ляховича, відразу п’ять боксерів: другий номер рейтингу поляк Томаш Адамек, росіяни Дєніс Бойцов (№ 4) і Алєксандр Повєткін (№7), а також американці Рей Остін (№5) і Джонатан Бенкс (№6).
Є у топ-10 також Берман Стіверн і Чонсі Веллівер, але вони ще не дуже відомі в боксерському світі. Навряд чи серед кандидатів на поєдинок у червні опиниться й Адамек: з ним у братів Кличків запланований бій у вересні.