Україна претендує на Євробаскет-2015

Чемпіонат Європи з баскетболу 2015 року може відбутися в Україні. Генеральний секретар ФІБА-Європа Нар Занолін провів консультацію з президентом Федерації баскетболу України Олександром Волковим

Чемпіонат Європи з баскетболу 2015 року може відбутися в Україні. Генеральний секретар ФІБА-Європа Нар Занолін провів консультацію з президентом Федерації баскетболу України Олександром Волковим щодо того, як правильно подати заявку, – повідомляє newsru.ua.

“Кілька днів тому Олександр Волков зв’язався зі мною з приводу перспективи проведення Євробаскета-2015 в Україні та запросив до країни, щоб зустрітися з людьми, які будуть за це відповідати”, – заявив Занолін 23 березня на прес-конференції у Києві.

За словами генсека ФІБА-Європа, він зустрівся з головою адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним, який запевнив його у всебічній підтримці проекту державою, а також із Сергієм Бубкою, головою НОК України.

Головними критеріями вибору місця проведення турніру будуть наявність у країні сучасних арен (для вирішальних матчів турніру місткість повинна бути мінімум 15 тисяч місць), готелів, а також гарантії безпеки для гостей і учасників.

Заявки на право провести Євробаскет-2015 також планують подавати Великобританія, Німеччина разом із Францією, а також Росія.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8110 / 1.53MB / SQL:{query_count}