Янукович погрожує журналістам

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович порадив працівникові "Української правди" "не бовтати язиком"

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович порадив працівникові "Української правди" "не бовтати язиком"

Інцидент стався після закінчення брифінгу Януковича в "Зоряному". Кореспондент "Української правди"запитав, чому слідча комісія Миколи Джиги вилучила у Вишгородській райдержадміністрації всі документи, що стосуються купівлі Януковичем резиденції у Межигір'ї.

"Я як жив там п'ять років тому, так і живу. Указом Президента Кучми я отримав цей будинок. Ющенко своїм указом продублював виділення будинку. Таких, як я, там величезна кількість, поїдьте подивіться у КончуЗаспу", - порадив Віктор Янукович.

На репліку журналіста, що Янукович вивів Межигір'я із державної власності, той заявив: "Послухай, ти ще молодий хлопець. Поживи з моє - життя зрозумієш".

"Потім, коли змінився власник (Межигір'я), у мене не було іншого шляху. Я платив оренду. Але коли платиш оренду, орендодавець може зробити все, що завгодно - змінити ціну. І коли виникла пропозиція купити будинок, я довго думав, що краще. І купив його на ринку. Зараз плачу за оренду землі. І спокійно себе почуваю", - додав він.

На запитання журналіста "Української правди", скільки Янукович заплатив грошей за будинок, той розлютився: "Слухай, тобі ще довго жити. Пам'ятай, що Бог усе бачить!"

На репліку, що він має на увазі, Янукович відповів: "Язиком не бовтай". Після цього лідер Регіонів розвернувся і пішов геть.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8319 / 1.53MB / SQL:{query_count}