Ткаченко не винен

Прокуратура Печерського району Києва відмовила в порушенні кримінальної справи стосовно депутата-комуніста Олександра Ткаченка, який викинув мікрофон журналістки.

Прокуратура Печерського району Києва відмовила в порушенні кримінальної справи стосовно депутата-комуніста Олександра Ткаченка, який викинув мікрофон журналістки.

У ході перевірки було підтверджено факт пошкодження мікрофона депутатом за викладених кореспондентом обставин.

Нагадаємо, 1 вересня у приміщенні ВР під час спроби журналістки взяти у Ткаченка інтерв'ю той пошкодив мікрофон і, на думку заявниці, створив таким чином перешкоди виконанню нею професійних обов'язків.

Однак, зауважує прокуратура, у даному випадку дії депутата не містять складу злочину.

Кримінально караним є умисне знищення або пошкодження чужого майна, яке заподіяло шкоду у великих розмірах (від 4250 гривень).

Вартість же пошкодженого мікрофона, згідно з офіційною інформацією телеканалу СТБ, становить 1330 грн.

Також у ході перевірки не здобуто достатньо даних, які б достовірно свідчили про наявність умислу у депутата саме перешкодити професійній діяльності як окремого журналіста, так і ЗМІ в цілому.

Прокуратура вбачає, що "дії Ткаченка були викликані настирливою наполегливістю журналістки, яка намагалася отримати відповіді на свої запитання всупереч небажанню депутата їх давати".

З урахуванням цього, прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи щодо Ткаченка.

Водночас за викладених обставин журналіст та телеканал мають право звернутися із позовом про відшкодування завданої як моральної, так і матеріальної шкоди в порядку цивільного судочинства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8219 / 1.53MB / SQL:{query_count}